Ve vaší domácnosti mají své místo

.


Moc se vám líbí, když se scházíte s přáteli nebo rodinou u vás doma. Takové večery patří mezi nejpříjemnější a dlouho na ně vzpomínáte. Často se zábava a povídání protáhne až do pozdních nočních hodin. Jste moc rádi, že jste si pořídili rozkládací pohovku a můžete tak vašim hostům nabídnout příležitostné přespání. I oni vítají to, že nemusí v noci přemýšlet nad tím, jak se dopravit zpět domů. A vaše zábava a povídání může pokračovat i v dopoledních hodinách!

velká sedačka
 
Perfektní do pracovny
Velmi jste si přáli mít v novém rodinném domě prostornou pracovnu, která vám poskytne dostatek klidu a soukromí. Bohužel je však nutné, abyste jeden pokoj v domě vyhradili i jako pokoj pro hosty, jelikož vás navštěvují vaši rodiče a ostatní příbuzní, kteří u vás vždy stráví i několik nocí. Skoro se zdá, že místo pro vaši pracovnu bude zabráno! Určitě to není nutné. Vše vyřešíte s pomocí rozkládací pohovky. Snadno tak proměníte pracovnu v dočasný pokoj pro hosty, a přitom ve složeném stavu vám pohovka nebude v pokoji nijak překážet. I vy oceníte, že si při dlouhém sezení u počítače můžete udělat krátkou přestávku a na chvíli se natáhnout.

.

rozložitelná sedačka
 
Práce dlouho do noci
Když jste se vydávali na dráhu soukromého podnikání, dělali jste to také proto, že jste toužili po tom, že si budete moci lépe naplánovat a zorganizovat čas. Opak je však pravdou. Prací teď trávíte mnohem více času než kdy dříve. Dokonce se vám často stává, že v kanceláři zůstáváte i přes noc. Ještěže jste si vybrali velmi praktické zařízení a nábytek. Velmi elegantní sedací soupravu, která vám během pracovních hodin slouží jako neformální místo pro setkávání s vašimi klienty. Nejednou jste však přivítali, že je možné ji rozložit a vy jste se mohli pracovním úkolům věnovat do pozdních nočních hodin a následující den od brzkého rána.
 
Jaký typ jste si vybrali vy?
 

Ve vaší domácnosti mají své místo
3.3 (66.67%)3
.