Rekonstruujete? Stěhujete se do nového a zabydlujte se? Pak určitě budete hledat nějakou tu inspiraci. Inspirujte se novými trendy v oblasti bydlení, konkrétně ložnicemi. Jaký právě letí nábytek? Jakou pořídit postel? A jak ložnici vymalovat? Poskytneme vám odpovědi na všechny tyto vaše otázky tak, abyste si mohli vaši ložnici třeba v rámci rekonstrukce zařídit a vybavit tak, aby vypadala moderně a útulně.

místnost na spaní
Prvním důležitým prvkem, který si do ložnice pořídíte bude jistojistě nová postel. Vybírejte ji s rozvahou a dbejte také na výběr kvalitní matrace. Protože základem k tomu, abyste se ve vaší ložnici cítili co nejlépe a abyste se vyspali do růžova, je pohodlné lůžko.

Základem pro příjemný dojem z celé místnosti je minimum použitého nábytku. Trendem poslední doby je totiž minimalismus. Pokud to je tedy možné, vyvarujte se masivních velkých šatních skříní v ložnici a umístěte je třeba do předsíně. Ideální jsou vestavěné skříně. Případně ve větších bytech nebo domech můžete tento problém vyřešit další místností v podobě šatny. V ložnici si vedle manželské postele vystačíte opravu jen s málem, třeba takové noční stolky působí velice dobře.

VÝMALBA VHODNÁ PRO LOŽNICI
Důležité je zvolit vhodnou barvu na stěny, abyste se v této místnosti cítili dobře a aby se vám dobře usínalo. Volte spíše jemné a tlumené chladnější barvy, které uklidňují. Světlý odstín zároveň vaši ložnici opticky zvětší.

Jaké barvy vám zajistí klidný spánek
bílá, krémová nebo smetanová
modrá
– šedá
– světle zelená
lampička u postele
Vneste do vaší ložnice nové kouzlo v podobě lákavých trendů. Slaďte výmalbu vaší ložnice s nábytkem a různými dekoracemi v podobě povlečení, přehozu na postel a dekorativních polštářků a případně vkusných obrazů na zeď a vaše ložnice bude vypadat přesně tak, jak jste si ji vysnili.