Je vaření, pečení a zkoušení nových receptů vašim koníčkem a v kuchyni se cítíte jako ryba ve vodě? Převlečete si vaši kuchyň do nového kabátku, abyste získali váš malý ráj pro vaření, kulinářské umění a zkoušení nových receptů. Užijte si rekonstrukci ve vaší kuchyni a vybírejte podle vašeho vkusu a také současných trendů.

modrá kuchyňInspirujte se aktuálními trendy, výběr je opravdu pestrý a každý si určitě vybere nějaký vzhled kuchyně, který si na první pohled zamiluje a který v celkovým výběru vyhraje. Na výběr máte různá provedení kuchyní.

Vybrat si můžete třeba tvar písmene U nebo L. Důležitou součástí jsou také vestavěné spotřebiče, které skvěle zapadnou do celkového designu kuchyně. Zapomenout nesmíte ani na chytře a prakticky řešené úložné prostory v podobě skříněk, šuplíků a poliček, a také na dostatečně velkou pracovní desku pro pohodlnou přípravu jídla při vašem vaření.
dřevěná kuchyň
Při vašem vybírání nové kuchyně také musíte vzít v potaz, zda bude kuchyňský kout součástí obývacího pokoje. Pak je také praktickým řešením barový pult, který může opticky oddělovat kuchyňský kout od obýváku.

Jaké letí designy v oblasti kuchyňských linek

V poslední době se čím dál víc častěji mezi oblíbené designy kuchyňských linek řadí lakované kuchyně, a především jejich bílé nebo krémové provedení. Někomu možná přijde nepraktické z důvodu časté údržby, ale věřte, že vypadá opravdu dobře a působí luxusním dojmem. V poslední době se také stále více vrací rustikální vzhled kuchyní. Hitem je také vzdušnost, která dodá místnosti více na prostoru a lehkosti.
červená kuchyň
Pryč je přeplácanost, masivní skříně až ke stropu, které kazili celkový dojem z kuchyně. Teď je trendy minimalismus, a to nejen v oblasti kuchyní. Aplikujte ho proto do vašeho domova, který rázem získá na vzdušnosti a lehkosti.