Doplňky a dekorace, které jsou vyrobené z trubek, se skvěle vyjímají v interiéru, který je laděný moderně, nebo industriálně. Preferujete-li tento styl vybavení svého domova, jsou tyto netradiční a nápadité doplňky pro vás to pravé.
Většina lidí si pod pojmem trubky, nebo potrubí představí nevzhledný přívod vody, anebo plynu. Použijeme-li však staré a vysloužilé instalatérské trubky zcela jinak, než je v domácnostech běžné, můžeme dosáhnout neskutečných, fantastických a kreativních doplňků, které posunou váš interiér na zcela jiný stupeň. Použijeme-li všechnu naši fantazii, můžeme z rozličných trubek vyrobit neskutečně nápadité a jedinečné dekorace.

trubky

Trubky jako moderní nábytek

Trubky si již oblíbili i bytoví návrháři, kteří je rádi využívají pro výrobu kolejnic, stolů, židlí, ale dokonce i postelových rámů. Trubky se mohou použít i k výrobě:
o   svítidel
o   polic
o   knihoven
Najde se jistě ještě mnoho a mnoho dalších věcí. Jako materiál trubek velice elegantně vypadá například měď. Uplatnění těchto trubkových doplňků se nachází například v koupelnách anebo v kuchyních. Postačí pouze přizpůsobit jejich vzhled a použití pro danou místnost, kde se mají tyto trubkové dekorace a kusy nábytku umístit.  Z trubek je možné vytvořit vkusné a ideální skladovací a úložné prostory, například pro:

lesk

o   oblečení
o   nádobí
o   knihy
o   ručníky
o   ložní prádlo
o   nářadí

Z jakých kovů je možné trubky použít

Měděné trubky jsou cenově dražší, ale jsou ideální pro
o   stojany na svíčky, nebo noviny
o   věšáky na oblečení
Měď vypadá velice elegantně a luxusně a není třeba ji nějak přibarvovat.
Ocelové trubky jsou velice odolné. Z toho důvodu je vhodné ocelové trubky použít na výrobu nábytku, u kterého se předpokládá vyšší nosnost. Mohou to být
o   rozsáhlé policové systémy
o   věšáky na větší množství oblečení
o   židle
o   pulty
o   knihovny
Jsou-li navíc ocelové trubky pozinkované, mají neotřelý stříbrný vzhled.