–          Ať už zkrášlujete exteriér před domem nebo na balkóně či terase před bytem volíte různý styl. Indonésie orientální, tajemná a s krásnými doplňky může být to pravé, co hledáte. Přírodní materiály jsou pro tuto zemi typickými prvky. Palmové vlákno, kámen, zkamenělé dřevo a dřevo samotné, nábytek, sochy, zahradní lampy a třeba i květiny.
buddha u chrámu
Nábytek do exteriéru – Stolky a dekorace z teakového dřeva. Teak neboli Teka obrovská je strom dosahující výšky 40 metrů. Dřevo je tvrdé, odolné proti škůdcům a vnějším vlivům. Používá se i na výrobu lodí a palub.

Zahradní lampy-  Typické pro tuto zemi jsou lampy především ze dřeva, různě vyřezávané a dekorované. Exotické dřevo, terakota, kovové stojací a závěsné lampy a lucerny, lampy kamenné, pískovcové.
Zahradní fontány – tyto fontány jsou z kamene různě poskládané s vytesávaným zdobením, Indonéské fontány mají ve svém stylu často misky, sochy, oblé kameny.
pouliční lampa
Zahradní sochy – Sochy tradiční baličské stráže, typický Buddha, sochy usměvavé, sedící, i ležící. Nejoblíbenější sošky Buddhy jsou využívány pro harmonizaci a aktivaci nejrůznějších životních oblastí. Buddha je symbolem moudrosti, osvícení, blahobytu, štěstí a pozitivní energie.

Zahradní květináče – Vyrábějí se jednoznačně z kamene, všelijak skládané nebo čistě jen hladké. Kamenné truhlíky zdobené, misky sesazovací. Barvené terakotové mísy jako červená, modrá, žlutá a béžová.

Zahradní dekorace – Oblíbené kameny různých tvarů a velikostí. Fosilní dřevo, které je unikátem starým až 200 miliónů let, dřevo se těží z vody nebo bažiny, kde je směs chemických prvků jako mangan, železo a měď a dávají dřevu neodolatelné zbarvení. Dřevo je hodně těžké, ale velmi křehké a ve světě hodně ceněné. Další zahradní dekorace jsou třeba dekorativní kameny, Indonéské stromové kapradiny, oblíbené ptačí klece různých barev, kamenné misky a svícny.